Agencja Detektywistyczno-Ubezpieczeniowa KJM

Przejdź do treści

Menu główne:

Agecnja Detektywistyczna KJM powstała, aby pomagać ludziom w trudnych sytuacjach w życiu osobistym oraz zawodowym. Podstawowy zakres usług świadczonych przez nasze biuro detektywistyczne polega na zbieraniu materiałów dowodowych niezbędnych do celów procesowych oraz wszelkich  informacji niezbędnych w życiu i biznesie. Detektyw to potocznie osoba prowadząca śledztwo metodami niejawnymi, która posiada licencję na taką  działalność w ramach prywatnego biura śledczego. Dla osób prywatnych detektyw najczęściej  realizuje usługi w zakresie ustaleń majątkowych, zbierania dowodów do spraw  rozwodowych,  poszukiwania osób oraz ustalenia miejsca zamieszkania czy  pracy. Prywatny  detektyw  coraz  częściej występuje jako doradca biznesowy. Obecnie informacja w  biznesie jest  największą wartością, a wiedza na temat partnerów pomoże dobrać właściwą  strategię działania i zapewni bezpieczeństwo inwestycji. W zakresie  biznesu detektywi realizują  usługi obejmujące wywiad  gospodarczy, badanie wiarygodności  kontrahentów, badanie konkurencji oraz uczciwość  pracowników.

Jako nieliczni na rynku oferujemy Państwu pomoc i  wsparcie ze strony Detektywa – kobiety. Współpracujemy z osobami o dużym doświadczeniu  zawodowym w służbach mundurowych, administracji publicznej oraz branży IT.  Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam rozpocząć pracę bezzwłocznie  po przyjęciu zlecenia od Państwa. Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy do  Państwa  dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Do każdego zlecenia  podchodzimy indywidualnie i dyskretnie.
W związku ze współpracą z kancelariami prawnymi  możemy pomóc Państwu przy wyborze pełnomocnika do dalszego prowadzenia spraw. Na  potrzeby klienta efekty naszej pracy przedstawiamy w Sądzie. Po zakończenie  czynności detektywistycznych wystawiamy dla Państwa sprawozdanie, które może  posłużyć, jako dowód  przed Sądem.

Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru  Detektywów MSWiA oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które świadczymy były wykonywane na jak najwyższym poziomie.
 
Copyright by Tysiu 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego